La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

2

@escarabajo Dzisiaj Polacy(nie reprezentanci) mają dość czarny dzień,praktycznie każdy spadł ze swojej ligi,jedynie Maik Nawrocki może zaliczyć ten dzień jako sukces z finałem Pucharu Szkocji w barwach Celticu.

0

@FcPortoFan1999 Niby tak ale gość zagrał całe 2 minuty (dotknął chociaż piłkę?) więc ani udziału w tym nie miał ani nie jest powiedziane, że zagra w tym finale. Ot tyle, że jest w tym Celtiku choć czasem coś tam zagra.

0

@Stinger_ Zawsze murawy chociaż 120 sekund powąchał.

0

@FcPortoFan1999 to co @Stinger_ co to za sukces skoro gość przeważnie nie gra, albo łapie ogon..

0

@escarabajo Zawsze jakiś sukces,może medal za puchar dostanie?

0

@FcPortoFan1999 zagrał z jakimiś ogórami w 1/16 i 2 minuty w finale… za sam finał może dostać, za minuty spędzone na boisku w pucharze bym mu nie dał:)

1

@escarabajo Bo byli też inni Polacy,tylko w większości dzisiaj pospadali z ligi..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?