- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
2
Fernando Alonso świetny start i objechanie po zewnętrznęj Pereza
0
@mekston już go Perez ma, tempo RB jest chore w zestawieniu z resztą
0
@budel17 I ktoś powie, że to nie bolid jest najlepszy tylko Ci kierowcy. Oczywiście byle kto nawet tak dobrym bolidem nie pojedzie tak świetnie ale tempo RB jest takie, że nikt nie ma z nimi szans, a taki Alonso w dużo gorszym bolidzie jednak potrafi walczyć z Perezem.
1
@Stinger_ no czyli skoro jest w stanie w dużo gorszym bolidzie walczyć to chyba jednak liczy się kierowca też :D
0
@Stinger_ ale kto mówi, że bolid nie jest najlepszy?
0
@Stinger_ przecież nikt zdrowo myślący nie mówi że bolid nie jest najważniejszy. Ale teraz masz porównanie ile daje kierowca w bolidzie jak spojrzysz na redbulla
0
@Bykunn No Alonso pokazuje, że w gorszym bolidzie coś może zrobić. Wsadź Pereza w gorszy i będzie mógł zapomnieć o podium.
@mekston Nie wiem, nie pamiętam (nie zapisuje tego) ale tutaj większość uznaje Verstappena za najlepszego ale jak nim nie być skoro jeździ dużo lepszym bolidem niż reszta stawki.
0
@Stinger_ Max jest kapitalnym kierowcą - zresztą to było widać jak nie miał najszybszego bolidu a miał go Merc - już w 2018 wbił na ten znakomity poziom, potem w latach 2019 czy 2020 też widzieliśmy jak potrafił ukąsić.
Potem widzieliśmy co robił w 2021 czy pierwszej połowie roku 2022 kiedy Red Bull był blisko z innym bolidem.
Już wtedy ludzie zastanawiali się co będzie jak damy mu najszybszy bolid. Robi sezon - ten poprzedni jakiego żaden kierowca w historii nie zrobił.
0
@Stinger_ nie no to się zgadza oczywiście ale kierowca też jest ważny