- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 773 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 773 Culés
11
Max Verstappen wygrywał już na 26 różnych torach w F1.
Tylko Lewis Hamilton (31) ma więcej upolowanych torów.
W tym sezonie Max może jeszcze upolować 27 ale wiemy że Singapur to skomplikowany tor dla Red Bulla ostatnio.
@MesQueUnClub96 @Encore @Popitek12 @Kessie @kewin @budel17 @against_modern_football @Kidd @Pawlik321 @michal26
0
@mekston z taka przewaga auta co on ma, to może jechać bez ręki, a i tak wygra.
0
@mekston kurde nie jest źle ale może być lepiej. Może dobije do 32 w tym sezonie?
0
@tbas Perez z tym samym autem byl dzisiaj trzeci. Safety car nie zadzialal na korzysc Red Bulla ale Max wypracował sobie wystarczajaca przewagę.
Plus w przeszlosci Ci co sa na czele statystyk to taczkami nie jezdzili.
1
@Popitek12 w tym i najblizszym sezonie moze zwiekszych o max 1 tor - poza Singapurem wygral na wszystkich torach które są w kalendarzu.
2
@tbas Najlepszy kierowca jeździ najlepszym autem.
Posadź Maxa w najgorszym bolidzie to będzie bliżej połowy stawki niż końca, a posadź najgorszego kierowcę w bolidzie RB to będzie daleko za podium.
0
@mekston to nie jest to samo auto i dobrze wiesz, ze zawsze lider zespołu jest jeden i ma lepsze auto.
@TheNekro94 chcialbym to zobaczyc. Tak szczerze dał temu średniemu kierowcy, bo najgorszy to wiadomo że nie wygra.
0
@TheNekro94 dla rywalizacji najlepiej jakby nieco slabsi kierowcy byli w najlepszym aucie a taki Max jezdzil w Mclarenie / Ferrari
1
@mekston Dla rywalizacji to najlepiej jakby każdy miał takie samo auto, ale wiadomo że nie o to chodzi w F1, bo tutaj klasyfikacja konstruktorów jest równie ważna.
0
@tbas zupelnie to samo nie - bo kierowcy wraz ze swoimi inzynierami moga stosować różne ustawienia na weekend.
Natomiast poza tym zespolowi zalezy na tym zeby obaj kierowcy robili jak najlepsze wyniki bo to wplywa na klasyfikacje zespolow za co ida duze pieniadze. Za wyjatkami ze ten czy tamten na dany weekend moze wczesniej dostac poprawki to nie ma specjalnych różnic.
0
@TheNekro94 to w ogóle - choc w takiej sytuacji tez czesciej niz rzadziej ten szybszy moglby regularnie wygrywac ale stawka bylaby bliziutko.
0
@mekston Szybszy bo lepszy, skoro mieliby ten sam wóz.
1
@TheNekro94 no tak to pod tym katem to wtedy oczywiscie. Dla kibicow bardziej by to gralo ale to jest sport motorowy i sprzet ma ogromne znaczenie. Sa takie gdzie ma mniejsze niz w F1 jak żużel ale też niemałe
0
@mekston no i raczej nie ma szans żeby zbliżyć się do Lewisa bo wątpliwe aby były na przestrzeni przyszłych lat znaczne zmiany w torach na których będzie ściganie.