La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

2

Nie rozumiem mentalnosci na tej stronie. Ze albo jestesmy lepsi we wszystkim na boisku, albo zwyciestwa nam sie po prostu nie naleza.

Tak być nie moze, wczoraj napraede pokazali, ze im zalezy i strzelili tyle samo legalnych goli co real majac oprocz tego mase innych bledow sedziowskich przeciwko sobie. Powinni wyjezdzac z co najmniej remisem i nie wiem co mogli wiecej zrobic grajac na tym stadionie.

3

@tarantino10 Tak, nam zawszę należy się coś więcej ale dziwnym trafem ciągle przegrywamy ;)

1

@bartekvisca czyli nie mamy prawa do sprawiedliwego sedziowania? ok

3

@tarantino10 " wczoraj napraede pokazali, ze im zalezy "
Naprawdę? Ja w ostatnich 10 minutach to widziałem że bardziej to chyba rywalom zależało niż naszym... No chyba że nam sił zabrakło w przeciwieństwie do rywala który grał 120 minut w środę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?