La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

1

W kolejnym sezonie wzrasta kontrakt Lewego, który będzie dostawał absurdalne pieniądze, a wkład w grę zapewne osłabnie. Skoro w tym roku nie było sukcesów, nie ma kwalifikacji do KMŚ to pewnie do zakonczenia kontraktu Lewego i uwolnienia tej kwoty (czyli rok bądź dwa) będziemy mieli problem z pozyskaniem dobrych zawodników.

1

@Piernik No dawać 34-letniemu graczowi kontrakt na 3/4 lata, to trochę odklejka xD. 2 to moim zdaniem powinien być maks.

0

@DonCarletto On nie chciał 2 lat. To było kluczowe w tym, że zgodził się tu przejść.

0

@Bagsik88 opinia?


XD

0

@AlexDark00 No to wtedy nie powinni go brać. Zostawić Aube i inaczej zainwestować te 50 mln. Gdyby on jeszcze z 30 lat miał, a nie 34.

0

@Zoker Dalej to najlepszy strzelec w drużynie do tego marketingowo na duży plus:D

0

@DonCarletto Też tak uważam.

0

@AlexDark00 Aubameyang i De Jong i było by podobnie jak z Lewandowskim:D

0

@Bagsik88 Dokładnie, za to finansowo na spory plus.

0

@AlexDark00 Racja:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?