La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1722 Culés

16

2

@Kapitan hawk I jaka jest odpowiedź na to pytanie?
Moim zdaniem w każdej.

0

@Kapitan hawk Nie oglądałem Klasyku,ale słyszałem o pewnym golu-widmo.Jak to jest,że najpewniej 2 najlepsza liga świata nie ma systemu Goal-Line Technology? Nie stać ich? Nie chce im się?

1

@FcPortoFan1999 Barcy lubia zabrac co jakis czas takiego gola ktory przekracza w pelni linie ale siatki nie dotknie

0

@mekston Czyli Barcelona,musi próbować strzałów z dystansu,aby bramkarz nie miał szans tego ukryć.

0

@FcPortoFan1999 Messi tak strzelil kiedys z Valencia i bramkarz ukryl wlasnie

0

@mekston Czyli Barca,ma pecha raz na kilka lat.

0

@FcPortoFan1999 mysle ze czesciej

0

@mekston Ale nawet gdyby był gol,to Barca dałaby radę to dowieźć?

0

@FcPortoFan1999 mozliwe ze nie :) ale sie nie dowiemy

0

@mekston Bo jednak faktycznie później prowadzili 2-1,ale co z tego..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?