- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 665 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 665 Culés
0
Haaland to już przestał grać w piłkę czy o co chodzi? Trochę wstyd będzie jak króla strzelców nie obroni
2
@Emhyr Julian go leciutko posadził na ławie, drugi mecz od początku i bardzo dobrze, oby Julian dublet dzis strzelil albo asysta plus brama.
10
@Lionel_Messi10 Nie można posadzić kogoś kto nie jest w kadrze xd
1
@Emhyr
Guardiola informował o jego kontuzji przed meczem z Chelsea.
4
@Emhyr po tym dramacie z białymi musi udawać że niby kontuzjowany był
0
@blakkudium Tak się ładnie trzymał w poprzednim sezonie a w tym już średnio
0
@Emhyr Nie wytrzymał psychicznie hejtu Dodiego.
0
@Emhyr w poprzednim meczu byl a siedzial na lawie.
0
@Lionel_Messi10 No nie właśnie nie był. Z Chelsea poza kadrą. Jedyny mecz gdzie był ale siedział to z AV
2
@Lionel_Messi10 Jeszcze jakby ten Julian strzelał. A on taki karabin że mistrzostwo może przegrać.
0
@Emhyr Ciekawe, czy zeszły sezon był wyjątkiem od reguły, bo w BVB dość często miał urazy.
4
@Emhyr dla mnie trochę jest nie na miejscu żeby porównywać go z Mbappe.Francuz moim zdaniem jest o wiele lepszym piłkarzem od niego
4
@Lionel_Messi10, XD kto go posadził? Ten co strzelił cztery bramki w tym roku? Dobrze, że reszta już Ci wyjaśniła
0
@blakkudium Możliwe że był. City ma i tak jeden z najlepszych lub moze nawet najlepszy sztab bo tam praktycznie nikt się nie łamie i szpitalu chyba nigdy nie widziałem
1
@blakkudium w poprzednim MS mogly mu pomóc że była przerwa w trakcie sezonu
2
@Mixtape zdecydowanie, najlepsze fikołki Borek robil jak porownywal Mbappe z Haalandem i jakich argumentow uzywal za Kylianem a wczesniej stawial Cra ponad Messiego ;)
0
@Emhyr Byl Erling na ławie w meczu ligowym jak Alvarez gral w podstawie, w poprzednim meczu.
@PatrykBarca Mecz się nie skończył, wystarczy ze sie odblokuje i będą bramki.
1
@Emhyr Chyba tylko Philips długo pauzował w Man City. Laporte w przeszłości też często był kontuzjowany. Innych przypadków nie pamiętam.
0
@mekston Nie wykluczam tego. Bardzo możliwe, że ten Mundial mógł być dla niego kluczowy, jeśli chodzi o regenerację.
0
@Lionel_Messi10 No ale przecież nie jestem ślepy xd W poprzednim meczu grali z Chelsea gdzie go w ogóle nie było w pucharze, wcześniej Real był, Luton pierwszy skład, Crystal Palace pierwszy i tu masz dopiero AV o której mowiłem.
3
@mekston Bór największy fikołek to zrobił z wręczeniem Jorginho ZP.
0
@Emhyr No ja oglądam kazdy mecz City i to jest kolejny mecz Alvareza w pierwszym wiec ocb Ci gościu?
Niech tego Haalanda goni Pep w huk za 200-300mln, przynajmniej siano zyska.
2
@Lionel_Messi10 Kolejny xd Jak grał w pierwszym z Luton to Haaland też grał więc tak oglądasz
0
@Emhyr No wiem ze gral ale co mnie obchodzi ze Haaland ma kontuzje teraz, nie gra to nie gra tyle. Oby Julian dzis sie odblokowal i tyle mnie interesuje.
0
@Emhyr Wiek robi swoje u Haalanda...
4
@Lionel_Messi10 Przecież napisałeś że Alvarez go wygryzł no to cię weryfikuje że nie da się wygryźć kogoś kogo nie ma w kadrze xD
0
@Emhyr Jak dzis Alvarez strzeli bramke to juz poleca kolejne i Erlingowi ciezko bedzie wrocic do pdostawy.
5
@Lionel_Messi10 Tak będzie nie zmyślam XD
0
@Emhyr Ja tylko napisalem "jak strzeli" a nie ze na pewno. Pep to nie Xavi ze bedzie wrzucal Erlinga po kontuzji kosztem innego gracza, jak Xavi Lewusa.
1
@Lionel_Messi10 a ty znasz prywatnie tego Alvareza, że mu po imieniu walisz cały czas? XD
5
@Emhyr Ale tu odklejka poszła w tej dyskusji xD
2
@MesQueUnClub96 Nawet nie miałem zamiaru zrobić z niej debaty do gorących. Zwykłe pytanie
1
@Emhyr no wiem. Bardziej inne "ciekawe" teorie ją wyciągnęły
0
@Emhyr, kontuzja.