- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
4
Przedwczoraj w Las Vegas odbył się pokaz testowy nowego "Gladiatora". Podobno ci, co mieli okazję zobaczyć wypowiadają się entuzjastycznie.
Ciekawe, czy wypowiadają się wynajęci klakierzy, czy to są opinie prosto od serca - i bazują oni na porównaniu z poprzednią częścią? @MesQueUnClub_87 @Kidd
5
@Ojciec5tkidzieci Chciałbym być nastawiony pozytywnie do tego filmu, ale już sama wiadomość o odgrzebaniu mojego ulubionego filmu po tylu latach pozbawiła mnie entuzjazmu. Uważam, że pewnych dzieł nie powinno się już ruszać, ale oczywiście sprawdzę co zrobili i postaram się być obiektywny.
4
@Ojciec5tkidzieci nawet nie wiem czy chcę to oglądać ;) wczoraj za to oglądałem thriller z Netflix - zjawiska ;) produkcja hiszpańska, na faktach opowiadająca o zaginieciu po jednej z "akcji" lidera grupy Hepta - odpowiadajacej za rozwiazywanie spraw paranormalnych ;) takie trochę archiwum ;]
w jednej z ról Belen Rueda - znana z thrillerów Trup czy Oczy Julii ;)
@Colon @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @kuz @kamyk_23 @Ogorinho1974 i inni ;)
1
@arsenallondyn0 Czyli cos dla mnie. Obstukałem już wszystkie film tego typu.
Całkiem spoko był "czwarty stopień".
0
@arsenallondyn0 Zalukam, dzięki
0
@MesQueUnClub_87 za to ja nie oglądałem czwartego stopnia, i też dopisuje do listy :D