La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

0

2 ciekawostki na dziś o Ronaldo Nazario

- karierę w reprezentacji skończył po mundialu 2006 lecz w 2011 zrobiono mu mecz pożegnalny w którym wystąpił także Neymar
- na więcej bramek na mś (15) niż w lidze mistrzów (14)

Nawet Messi i Cristiano w jednym sezonie LM potrafili zapakowac wiecej niż on przez całą karierę ^^

0

@Herato Messi nie. Maksymalnie strzelił 14, czyli tyle samo. Więcej strzelił Cristiano, Benzema i Lewy.

1

@Herato W ogóle dziwnie się patrzy na tabelę strzelców wszech czasów Ligi Mistrzów i dorobek Ronaldo Nazario, a chociażby liczbę bramek innych napastników, którym oczywiście nie umniejszam ale jak widzę, że taki Thomas Mueller ma 54 bramki nie będąc nawet dziewiątką to można się zastanawiać jak Brazylijski Ronaldo mógł strzelić tak mało bramek.

Oczywiście wiem, że sam Ronaldo stosunkowo dużo w tej LM nie grał ale mimo wszystko taki napastnik w 40 meczach strzelił ledwo 14 goli.
Niby piłka nożna mocno się zmieniła ale w tym momencie Erling Haaland ma 39 meczów w LM, a więc jeden mniej niż Ronaldo w całej karierze i aż 41 bramek.
Ktoś nie znający historii piłki nożnej, ktoś kto nie oglądał Ronaldo na boisku i ktoś kto nie wie co wyczyniał Ronaldo powie, że Haaland go zjada na śniadanie. Oczywiście to tylko w kwestii LM ponieważ wynik Ronaldo na MŚ robi już duże wrażenie, a sam Haaland może nawet nigdy na mundialu nie zagrać ale to też nie jego wina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?