La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

konto usunięte

1

To co zrobił Sancho wczoraj dla Neymara było zwykłym dniem w biurze. Szkoda że odszedł :(

0

@Emhyr Neymar piłkarz, który miewał zagrania niczym dam Ronaldinho. Grał w Barcelonie, miał mega atak w PSG, gra w reprezentacji Brazylii, która przecież zawsze ma bardzo dobry skład, a mimo to Neymar mając takie możliwości skończy karierę bez Złotej Piłki. To dla mnie coś niesamowitego - oczywiście wiem, że w erze Messiego i jego walki z Ronaldo ciężko o to było ale gość mógł ją zdobyć rok, dwa czy trzy lata temu, a mimo to jej nie zdobędzie.

konto usunięte

0

@Stinger_ Bo miał pecha z erą Messi Ronaldo. Taki Henry to też skandal że nie ma ZP czy Suarez

0

@Emhyr przy Messim i tak by ZP nie wygrał a chociaż sporo siana zarobił

konto usunięte

0

@Emhyr Te 15 z Juve to w finale było?

0

@Emhyr Tak ale skoro ZP wygrał Benzema, Modrić i generalnie powinien wygrać Lewandowski to nie mów, że Neymar moim zdaniem najlepszy piłkarz z tej czwórki mógł i powinien ją zdobyć.

Co do Henry'ego to moim zdaniem okradli go kiedy przegrał z Nedvedem. A Suarez? Cóż, Lech podobnie jak Xavi i Iniesta, że grał właśnie w erze Leo i CR ale Neymar uważam, że gdyby tylko został w Barcelonie mógłby ją zdobyć. To był ten materiał na Boga futbolu.

konto usunięte

1

@P33ck Myślałem że tam ale to było w 16/17 jak przegrali 0:3 i to było w tym meczu co było 0:0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?