La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

7

My jako kibice piłki jeszcze nie do końca zdajemy sobie sprawę jakiego mamy farta gdzie mogliśmy podziwiać Ronaldo i Messiego na bieżąco i na żywo

Wątpię aby w najblizszych dekadach pojawił się zawodnik który zdobędzie 5 Zlotych Pilek a tym bardziej 8

0

@Herato Mbappe jakby nie gral w psg mial szanse

7

@Herato Ogólnie jak patrze na topowych piłkarzy dzisiaj to mam wrażenie że nastał jakiś mega zjazd, dobrych skrzydłowych z mega techniką praktycznie nie ma, napastnicy jacyś niewydarzeni...
Chyba tylko mega pomocników i obrońców nie brakuje.

1

@Faro Nie wiem czy zdobędzie 5 ZP ale transfer do Realu to jest, a przynajmniej powinno być coś pewnego dla Kyliana Mbappe. Niee wierzę, że Mbappe grając w Realu nie będzie zdobywał trofeów, a jak będzie to Złota Piłka będzie jego.

2

@Herato Może jestem po prostu starym zgredem i patrzę inaczej na piłkę, ale mam wrażenie, że futbol nie jest już taki sam. Z żadnym nowym piłkarzem nie czuję żadnej więzi. Mbappe, Haaland, itd - wszyscy są dla mnie tacy sami. Zlewają się w jedną masę. I tu już nawet nie chodzi o umiejętności. Brak mi wyrazistych postaci.

Messi, Aspas, Ronaldo, Modrić, Lewandowski i inni z tej epoki - jak skończą, to dla mnie futbol stanie się anonimowy. Już nie mówię o piłkarzach typu Puyol, Maldini, Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo, Nesta, Buffon - kiedyś jakoś ich więcej było. I nawet jak jakiegoś piłkarza nie lubiłem, to on był taki mocno charakterystyczny.

Nawet w Barcelonie trudno mi znaleźć taką więź z jakimś piłkarzem, z tej nowej generacji.

konto usunięte

3

@don'T.R.I.P.e Bo piłka się całkowicie zmieniła. Skończyły się czasy magików, teraz prawie każdy klub idzie w fizyczność. Przecież jak się spojrzy na składy z lat 2000-2010 (najlepszy przykład to PES z 2006) to tam jest plejada świetnych zawodników. Teraz takowych jest garstka.

1

@Stinger_ dla niego to najlepszy ruch, Real może syf grać a wygra to jest gwarant

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?