- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
0
Wisła Kraków tym zdobyciem Pucharu Polski,powoduje przy okazji że tylko miejsca na podium Ekstraklasy,zagrają w europejskich pucharach,4 miejsce nic nie daje.
0
@FcPortoFan1999 polska ma elminacje LE czy nadal tylko konferencji?
0
@Herato LE z tego co wiem.
0
@Herato W eliminacjach LE zagra Wisła. Mistrz Polski w LM, a 2 i 3 miejsce w Lidze Konferencji.
1
@P33ck ok bo chyba jakoś niedawno Polska wcale nie miała eliminacji LE ;)
1
@Herato Wicemistrz zagra w eliminacjach ligi europejskiej,a trzecia drużyna w LKE.
1
@Herato Ale teraz będzie miała jedno miejsce ponieważ mamy zmianę formatu LM, LE i LKE, a więc i więcej drużyn będzie w fazach grupowych więc nastąpiły zmiany.
0
@FcPortoFan1999 A czasami wicemistrz nie gra w LKE? W LE z tego co wiem mamy tylko jedno miejsce dla zwycięzcy PP.
0
@Stinger_ Wicemistrz,od tego sezonu gra w lidze europy.
0
@FcPortoFan1999 Ja się będę upierał, że mistrz gra o LM, zdobywca PP o LE, a 2 i 3 miejsce o LKE. @mekston weryfikacja?
0
@Stinger_ @mekston to nie ogląda Polskiej piłki,bo się boi.
0
@FcPortoFan1999 Ale zna się na podziałach w europejskich pucharach więc raczej będzie zmuszony mnie poprzez bo coś mi się zdaje, że to ja mam rację.
0
@FcPortoFan1999 Tylko zdobywca Pucharu Polski ma miejsce w Lidze Europy. Wicemistrz ma ligę Europy jedynie wtedy jak mistrz zdobędzie dublet.
0
@mordini123 Jeszcze wtedy wicemistrz ma Ligę Europy jak sam wygra PP ale wtedy startuje jako zdobywca Pucharu choć wicemistrzem dalej pozostaje.
1
@Stinger_ O nich zapomniałem ale to jest oczywiste.