La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

7

Ale fajnie tej Bayer gra. Naprawdę myślę, że mogą do końca sezonu nie przegrać. Mają głęboki skład i przede wszystkim niebywałą ambicję i wolę walki. Fizycznie kapitalnie wyglądaja. Dodatkowo Xabi świetnie ich poukładał.

Jak nie przegrają dzisiaj (prowadzą po 32 minutach 1:0), to zostanie im "tylko" 6 meczów. No i umówmy się - nie jakichś mega ciężkich. Zwłaszcza w lidze.

@mekston @adi7adi8 @barcelonaLM @Encore @Danny Gaucho @macio_944

1

@michal26 Tylko problem jest taki, że tą zwłaszcza ligę już wygrali, a w LE jednak jeszcze muszą trochę pobiegać więc siłą rzeczy przy jakiś rotacjach mogą przegrać właśnie w najmniej spodziewanym momencie. Kibicuję by tak się nie stało bo mimo iż bez LM byłaby to sytuacja wyjątkowa gdyby tak Leverkusen przeszło cały sezon bez porażki ale wiem, że będzie ciężko.

PS Pamiętasz Barcę? Oni walczyli o nie przegranie żadnego meczu w La Liga i było prawie pewne, że tak się skończy sezon, eh to Levante. Chyba nikt się nie spodziewał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?