La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

4

Skoro Marco Reus ma odjeść z BVB po zakończeniu sezonu to chciałbym żeby pożegnał się z klubem pucharem Ligi Mistrzów. Oczywiście będzie to bardzo trudne ale byłoby to piękne pożegnanie Marcu Reusa.

Gdzie ma odjeść Marco Reus? Zostanie w Niemczech czy jakaś egzotyczna liga coś w stylu Arabii Saudyjskiej albo USA?
Jeśli Reus miałby odejść z Europy (najlepiej żeby został) to chętnie zobaczyłbym go w Interze Miami z Leo Messim. Zawsze chciałem jego transferu do Barcelony, niestety nigdy się to nie udało.
Byłby w ogóle jakieś szanse na taki transfer?

konto usunięte

1

@Stinger_ Mam dziwne przekonanie, że wróci do Gladbach.

1

@tristan87 Najlepiej jeżeli zostanie w Europie tym bardziej w Bundeslidze ale moja chęć zobaczenia Messiego i Reusa razem w składzie jest duża więc fajnie by było jakby dołączył właśnie do drużyny z Miami.

konto usunięte

1

@Stinger_ Też może być.

konto usunięte

0

@Stinger_ Raczej nie ma na to szans po prawdopodobnym przyjściu Di Marii. Już teraz w Interze z kłopotami spina się tam salary cup. Albo inny klub z MLS, albo wróci do zerwanych rozmów z arabami sezon temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?