La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

konto usunięte

4

Oficjalnie: Selekcjonerzy będą mogli zabrać 26 zawodników na Euro, zamiast wcześniejszych 23.

3

@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Lepiej mieć trzech piłkarzy więcej tym bardziej przy pięciu zmianach niż kadrę 23-osobową.

2

@Stinger_ Takie gadanie. I tak 6-8 zawodników jest którzy wejdą z ławki :)

2

@Criss18Barca W większości drużyn zapewne tak jest ale samo to, że jest więcej możliwości po długim sezonie klubowym tym lepiej. Poza tym przy kadrze 26 osobowej raczej nikt ważniejszy nie odpadnie, a przy 23 miejscach ktoś tam zawsze nie pojedzie co jest dużym zawodem dla samego piłkarza.

1

@Stinger_ @Criss18Barca przy tego typu fazie grupowej myślę, że spokojnie niektóre zespoły mogą ładnie porotować. Niektórzy przy pewnym awansie szczególnie.

Plus jak @Stinger_ pisze ważny będzie temat przygotowania fizycznego więc szerokie kadry typu Anglia, Francja, Portugalia nie omieszkają z tego skorzystać.

Natomiast wiadomo niektóre gdzie ten poziom zaczyna drastycznie spadać wraz z kolejnym zawodnikiem to raczej dla niektórych szansa głównie jak będą kontuzje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?