- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
0
Zastanawiam się wprost,czy Pan Mariusz Kucyk to po odejściu z Lecha znajdzie pracę trenera choćby w II lidze,bo Ekstraklasa go przerasta,1 liga też go już zweryfikowała..
0
@FcPortoFan1999 Przecież on z Lecha nie odejdzie. Wróci uczyć innych trenerów (młodych). Dodatkowym plusem będzie jego świeże doświadczenie z Ekstraklasy.
0
@Dari0G Jak Lech,ma ochotę walczyć w przyszłym sezonie o utrzymanie albo i spadek,to proszę bardzo.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, przecież on podobno (tak czytałem) zgodził się przejąć tymczasowo pierwszą drużynę pod warunkiem, że po tym okresie będzie mógł wrócić na stare śmieci. Nie powiedział przecież, że odchodzi z Lecha po sezonie, jedynie, że nie będzie już trenerem tej drużyny.
0
@Dari0G To trafi do rezerw Lecha?
0
@FcPortoFan1999
https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/news-kolejna-kompromitacja-lecha-ostra-reakcja-kibicow,nId,7490128
"Niezależnie jednak od tego, jak skończy się ten sezon, ze stanowiska trenera odejdzie Mariusz Rumak. Według informacji Dawida Dobrasza z portalu Meczyki.pl trener miał zakomunikować piłkarzom przed wtorkowym treningiem, że niezależnie od przebiegu końcówki sezonu, w przyszłym nie będzie już szkoleniowcem Lecha. Ma zostać jednak w strukturach klubu i pracować w innej roli."
0
@Dari0G Zwolnienie go to jedno,ale Ja mam naprawdę poważne obawy,kto będzie jego następcą.Już kiedyś był Pan Rafał Ulatowski.
0
@FcPortoFan1999 Lech ma jeszcze kolejnego asa z rezerw, Węskę. On również osiąga doskonałe wyniki z Lechem II. Sami doskonali szkoleniowcy wychodzą z Poznania.
0
@Dari0G Bo mam takie wrażenie,jakby władze Lecha nie miały żadnego pomysłu poza Skorżą.
0
@FcPortoFan1999 Chodziło mi bardziej o to, że Lech nie szkoli dobrze trenerów, nikt tam się nie wyróżnia, wszyscy są nijacy, wyniki żadne. A nadal ich tam trzymają. To dlatego Lech jest memem, bo zbudowali sobie ciepły kurwidołek i siedzą tam sobie w gronie znajomych i przyjaciół. Mierny, ale kolega, więc niech pracuje. Moim zdaniem to dlatego sytuacja tego klubu wygląda tak jak wygląda.
1
@Dari0G I będzie memem,bo bardzo możliwe że nie zagrają w europejskich pucharach i zajmą 4 miejsce xD