La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

3

Frankfurt ma szansę na LM - BVB musi wygrać finał i zająć 5. miejsce w Bundeslidze @MesQueUnClub96

konto usunięte

0

@barcelonaLM nie wiem czy to byłoby dobre, Frankfurt jest chyba za słaby na Ligę Mistrzów

0

@barcelonaLM To chyba tak nie działa.

konto usunięte

0

@takisobiektos Właśnie chyba tak, ale chyba też Leverkusen musi jeszcze wygrać.

1

@takisobiektos Tak to działa bo Bundesliga dostała 5 miejsce z rankingu UEFA za ten sezon, a BVB gdyby wygrała LM ale zajęła 5 miejsce w lidze to automatycznie przechodzi ono na kolejną drużynę bo BVB wchodzi jako obrońca tytułu.

0

@Stinger_ Na pewno? Bo skoro City wygrało sezon temu LM to czemu Live grało w LE xD

2

@MesQueUnClub96 Oczywiście w LE mogliby lepiej punktować ale patrząc na fakt, że Niemcy mogliby jako pierwsi w historii mając słabszą ligę od Anglii czy Hiszpanii mieć 6 drużyn w LM to byłbym w stanie to zaakceptować.

Taki pstryczek w nos tym co mówią, że Bundesliga jest słaba.

konto usunięte

0

@takisobiektos bo wtedy nie było takich zasad w ogóle

0

@takisobiektos Ponieważ zajęło miejsce w 1-4 w lidze. Jeśli BVB zajmie 4 miejsce w lidze to wtedy Lipsk wejdzie jaki piąty, a Frankfurt nie. Dlatego BVB wygrywając LM musi zająć 5 lub niższe (ale to już nie realne) miejsce żeby kolejna drużyna dostała to miejsce z racji nowego pomysłu UEFY czyli z rankingu UEFA za sezon 23/24.

2

@MesQueUnClub96 Kiedyś to jeszcze inne zasady były - ostatnio jeśli ktoś załóżmy z Anglii wygrał LM ale zajął miejsce poniżej TOP 4 to wchodził jaki piąty, a dawniej w tej sytuacji zabierał miejsce czwartej ekipie - to dopiero było "złodziejstwo".

0

@Stinger_ Real tak kiedyś zabrał miejsce, Liverpool chyba też

1

@mekston Tak, właśnie przykład Liverpoolu pamiętam najbardziej tylko nie pamiętam do końca komu to miejsce zabrali. Evertonowi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?