La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

2

Bayern w sumie nie najgorzej jak na grę w 10, Sane dzisiaj troluje na maksa. To że Kane biega jak wóz z węglem to jest oczywiste, ale jemu może wyjść jakiś strzał z dupy. Dla mnie to jest śmieszne ze Bellingham jest faworytem do złotej piłki, gdzie on takiemu Krossowi nie dorasta na pięt jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie. Największe zagrożenie jak zawsze od Viniciusa, ale De Ligt ładnie go trzyma. Rodrygo (dla mnie najbardziej przereklamowany młody zawodnik) słabo jak 90% meczy, ale pewnie zaraz coś z dupy wsadzi xD

0

@ObiektywnyKibic121 Real też gra w 10, Bellningham nic nie wniosi.

0

@Kamiloza91
Tylko ze Bellingham pierwszymi 12 meczami sezonu, sobie wyrobił taką renomę, ze on teraz może być cały czas najgoeszy na boisku, a zawsze będzie gloryfikowany, smutne ale prawdziwe. Jeżeli on będzie w top 3 złotej piłki to wałek na maksa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?