La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

1

To co odyebali wczoraj nasi sędziowie, moim zdaniem jest spowodowane tym, że mają o sobie za duże mniemanie i chcą na każdym kroku pokazać, jacy oni są bezbłędni w decyzjach.
Ego wywaliło im w kosmos.

4

@norbi77 podobnie jest z kartkami u Marciniaka. Mam wrażenie, że chce być bardziej angielski od najbardziej angielskich sędziów, ale skutek jest tego taki, że nie pokazuje kartek w sytuacjach, które ewidentnie na kartkę się nadają.

2

@norbi77 tylko czemu zawsze wszystko na korzyść tego madryckiego szitu.

0

@arasz1819
To samo w domu powiedziałem, że jak są kontrowersje, to zawsze takie, które dają awans Realowi.

1

@Aragorn33
Moim zdaniem poziom sędziowania Marciniaka spadł, bo to nie pierwsza "afera" w obecnej LM z jego udziałem. Chyba w meczu PSG (faza grupowa) chodziło o karnego.

0

@norbi77 Już bez przesady. Bayern się zesrał metr przed, a jak zwykle winni wszyscy poza nimi. Niestety nawet jakby Marciniak sam podawał do Kane na pustą to pewnie Anglik by spartolił. To już taki gen frajerstwa w meczach z Realem.

Co innego jakby grali z Barcą. Wtedy Bayern zagrałby mecz życia, a trzeci bramkarz rezerw drużyny juniorskiej wyszedłby w pierwszym składzie i bronił jak Buffon, Neuer, Casillas i van der Saar razem wzięci.

0

@Stinger_
Ja piszę o błędzie naszych arbitrów, bo takowy miał miejsce i podałem jakie są moim zdaniem tego powody, a nie, że Bayern to czy tamto.

0

@norbi77 Oczywiście błędy były ale gdyby Bayern się nie zesrał to by awansowali i nikt o błędach (przynajmniej poza kibicami Realu) by nie mówił. Bo nie wierzę, że mówisz o błędach kompletnie nie mając na uwadze wyniku meczu i tego kto awansował dalej.

0

@Stinger_
Akurat nie miałem w tym poście na myśli wyniku wczorajszego meczu, tylko ogólnie, że Marciniak i spółka obniżyli loty co widać po coraz częstszych "głupich" decyzjach yak jak np podałem wyżej w meczu PSG.

1

@norbi77 Generalnie chyba wszystkie duże finały poza ME zrobili więc i spadek formy nie dziwi. Oczywiście nie powinno się to zdarzyć tym bardziej na takim etapie ale gość zrobił karierę sędziego piłkarskiego tak duża, że może mieć już wiele rzeczy gdzieś.

1

@Stinger_
"...może mieć już wiele rzeczy gdzieś..."- i właśnie o tym piszę. Po prostu uważa każdą swoją decyzję za słuszną, a reszta niech się buja.

1

@norbi77 Ja mam wrażenie, że on jeszcze przed finałem MŚ uważał się za GOATA i często nie używał VAR-u bo był mądrzejszy. Może się mylę ale takie odnosiłem wrażenie.

1

@Stinger_ Nawet były takie głosy, że on VARu nie lubi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?