- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
3
PR brazylijskiej ligi jest niesamowity. Estevao ma talent to widać ale chore jest to że on zagrał w seniorskiej piłce ledwo 15 meczów strzelił 3 bramki i zaliczył 1 asystę i to wystarcza do ofert 32 mln stałego + 25 mln zmiennych a przypominam że to tylko liga brazylijska. On jest z tego samego rocznika co Yamal a miesiącami nawet jest starszy. Liga argentyńska też zaczyna powoli odlatywać i wykorzystywać to że są Argentyną. FIFA powinna wprowadzić jakieś ograniczenia cen na rynku bo to zaczyna iść w niebezpieczną stronę a taki projekt jakiś czas temu był proponowany.
1
@Emhyr Tylko, że generalnie to nikt nie każe nikomu kupować tych zawodników tak drogo. Odgórne regulowanie cen byłoby lekko nie fair, bo jednak każdy klub ma prawo żądać za swojego zawodnika ile mu się podoba.
0
@DonCarletto No nie ale kluby mają obecnie za dużo możliwości podbijania cen i jej zdobywania. Za dużo biznesów weszło do piłki i kasa leci jak z kranu. Trzeba zakręcić kurek i wprowadzić jakieś zasady bo za 10 lat byle średniak będzie chodził za 100 mln. Wyobraź sobie to 100 mln rzucasz za jednego człowieka.
1
@Emhyr No jest popyt, to jest podaż. Oni tyle żądają, bo inni są chętni tyle płacić. Raczej nie da się tego już zatrzymać.
0
@Emhyr Też uważam, że te ceny za byle kogo są obecnie tragedią ale jeśli ktoś chce tyle płacić to niech płaci. Ich sprawa choć oczywiście to z góry w dużej mierze eliminuje mniej bogatsze kluby na walkę o takie nazwiska ponieważ ich po prostu nie stać żeby płacić 60 mln za 17 latków, którzy jeszcze nic nie pokazali w wielkiej piłce.