La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

1

Sorloth dzisiaj z dubletem. Dovbyk w strachu?

Jak Hey Jude i Lewy dorzuca trafienia to bedzie bardzo ciasno. Jesli Hey Jude dostanie minuty w drugiej polowie

@FcPortoFan1999

1

@mekston Lewy,może dorzucić bo Barca gra o drugie miejsce.Hey Jude,to raczej w tej końcówce sezonu nie będzie już za bardzo przeciążał organizmu przed 1 czerwca.

0

@FcPortoFan1999 pewnie bedzie oszczedzany. Dzisiaj tez zaczyna na lawce.

0

@mekston I słusznie,bo w czerwcu i lipcu będzie miał dużo grania.

0

@mekston Jeśli nie Robert Lewandowski to właśnie Alexander Sorloth mógłby zostać królem strzelców La Liga. Chyba żaden Norweg nie bym jeszcze królem w Hiszpanii?

A do tego zrobiłby taki duet z Haalandem - królowie strzelców dwóch najlepszych lig z Norwegii. To byłoby jednak osiągnięcie.

0

@Stinger_ i brak gry w 24 zespolowych ME - to w ogole ewenement by byl ;)

1

@mekston Tym bardziej, że mają jeszcze świetnego Martina Oedegaarda. W ogóle na papierze Norwegia wygląda dobrze, mogą mieć dwa tytuły króla strzelców dwóch najlepszych lig, a na Euro nie zagrają - rzeczy ewenement na skalę światową.

1

@Stinger_ w obronie Ostigard czy Ryerson - nie ma zle ta kadra pilkarsko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?