La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

1

Serie A mi nigdy nie podejdzie, Torino które strzela mniej niż jedną bramkę na mecz skończy w środku tabeli z 50+ punktami. No nie o to chodzi w piłce

1

@MesQueUnClub96 daj spokoj, kto to widzial... wiecej emocji to w ekstraklasie jest

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Hoffenheim, które traci prawie 2 gole na mecz i ma ujemny bilans bramkowy jest 7 w BL. No nie o to w piłce chodzi :|

konto usunięte

0

@P33ck Mają strzelone 62 bramki, nie rozumiesz przesłania. To jest betonoza

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 No, ale na podstawie jednego Torino oceniasz całą ligę. Tak, oni grają betonowo podobnie jak wrogowie z drugiej części Turynu, ale włoska liga i tak pod względem strzelanych goli zaliczyła mocny progres względem poprzednich lat.

konto usunięte

0

@P33ck No ale mi właśnie o tą betonozę chodzi a nie o plus/minus bramkowy

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 No, ale napisałeś że cała liga Ci nie podchodzi, a jako przykład dałeś jeden zespół. :D Rozumiem jakby tak betonowo cała liga grała, ale tak nie jest.

konto usunięte

1

@P33ck no ale wiadomo o co chodzi. Takie Sassuolo gra ładnie a patrz gdzie skończyło

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 W LL też jest drużyna ze środka tabeli, która nawet nie ma gola na mecz strzelonego, mianowicie Deportivo Alaves.

konto usunięte

0

@P33ck no bo La Liga też jest betonozą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?