La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

0

Co sądzicie o Mercedesie w220 3.2cdi? Mam do kupienia okazjonalnie i się zastanawiam nad tym mocno, wiem jakie ma wady ale jestem w stanie sam wszystko w nim ogarnąć

1

@messiiiiik, a jakie ma wady, co tam się w nim głownie dzieje? Znając życie to rdza (czy się mylę?), ale co jeszcze?

Jeśli znasz wady i jesteś w stanie sobie z nimi poradzić, a cena jest okazyjna i sam egzemplarz jest w miarę przyzwoitym stanie to może warto?

0

@FCB_dimiC wady to zawieszenie pompowane głównie i rdza ale czy coś się nie posypie więcej to też nie wiadomo

0

@messiiiiik, a bo tam jest zawieszenie pompowane, no to koszty naprawy większe niż normalnego. Najgorsza jest rdza, one potrafią być mocno zeżarte. Jak zgniły to żadne auto nie ma sensu

0

@FCB_dimiC rdza to właśnie mniejszy problem bo w tym siedzę troszkę z ojcem, bardziej się przejmuje tym zawieszeniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?