La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1211 Culés

0





Oficjalnie, Girona nie może zagrać z Lidze Mistrzów, ale wszystko jest przygotowane i uzgodnione, aby spełnić żądania UEFA w tym zakresie. Z moich informacji wynika, że ​​City Football Group sprzeda łącznie 47% swoich udziałów w klubie (nie wiem komu), a 3 członków zarządu pochodzących z CFG odejdzie (MacBeath, Cliff i Ingo Bank). To, oprócz umożliwienia występu w Lidze Mistrzów, będzie sprzyjać przybyciu zawodników Manchesteru City.

0

@blakkudium Jak mogą sprzedać 47% udziałów, jak oni sami mają 47% udziałów?

0

@DonCarletto Jeśli wierzyć tym informacjom, to chcą wyzerować swoje udziały, bo wymóg UEFY to obniżenie ich do 30%. Zakładam, że to głównie z powodu bezpośrednich transferów pomiędzy oboma klubami.

0

@blakkudium Czyli chcą się wycofać z Girony?

1

@DonCarletto Szczerze, to nie wiem co wymyślą, ale pamiętam, że podobna dyskusja była w przypadku Milanu oraz Toulouse i udziału obu ekip w LE (ostatecznie Milan ugrał top 4 w zeszłym sezonie po odjęciu Juve punktów). Dziwi mnie natomiast, że nie ma takiego problemu w przypadku Lipska i Salzburga, ale widocznie Red Bull jakoś to ogarnął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?