La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

4

Dzisiaj mija 12 lat od bardzo dobrego i pamiętnego finału ligi mistrzów 2012 między Bayernem a Chelsea.To jak Chelsea,wygrała całą tamtą edycję to był jeden wielki cud,włącznie z finałem.Bayern,przegrał finał na własnym stadionie...może za rok dostaną okazję do rewanżu?

0

@FcPortoFan1999 za rok to oni będą myslec jak zdjąć klątwe i sprzedac Harrego...

0

@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że ten zwycięski finał LM Chelsea z 2012 roku był takim oddaniem tego co trochę los zabrał w 2008 roku. Wtedy moim zdaniem gdyby wygrali to wcale nie byłoby to mniej zasłużone zwycięstwo niż to Manchesteru United.

0

@Stinger_ Szkoda tego poślizgu Terrego. @Lanosss Albo przełamać razem z nim klątwę,a że finał za rok na Allianz Arenie,to akurat byłaby szansa to odkupić?

0

@FcPortoFan1999 tam jest za duzy burdel, a nowy trener to tak naprawde niewiadoma, jak na razie to ciezko im zgarnąć kogos z topu

0

@FcPortoFan1999 Bayern mając Harry'ego Kane'a u siebie ma takiego pecha, że nawet w Superpucharze Niemiec nie zagrają, a Ty tutaj myślisz o Lidze Mistrzów dla nich.
Ogólnie mówiąc szkoda, że jednak tego Realu w półfinale nie pokonali bo to chyba byłoba pewna LM dla BVB.

0

@Lanosss Mamy troszkę podobną sytuację do tej po sezonie 2010/11 w Bayernie,gdzie też wydawało się że są na deskach,jednak w sezonie 2011/2012,do samego końca walczyli nawet o tryplet,to że nie wygrali to już inna historia. @Stinger_ W następnym sezonie,jeśli unikną City to również mają szansę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?