La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

A po co ten Flick?
Zatrudnić jakiegoś randomowego Hansa za grosze do sztabu, żeby darł japę i wyjdzie na to samo.

2

@PatrykBarca oj boli, ma boleć

0

@TR3YWAY Na razie nic nie boli. I nie będzie
Jak finalnie trenerem zostanie Flick to będę trzymak kciuki tak jak za każdego innego na tym stanowisku.
Bo klub ponad wszystko i wszystkich.

0

@PatrykBarca spoko, Xavi za wysoko w tym sezonie poprzeczki nie postawił, nie wygraliśmy niczego, Liga przegrana na wiosnę już, PK, Superpuchar - kompromitacja i LM zaledwie ćwierćfinał z najlepszą możliwą drabinką i łatwą grupą. Gorzej nie będzie.

0

@TR3YWAY A Flicka będziemy rozliczać po sezonie jak pierwszy sezon Xaviego czy jak drugi?

0

@PatrykBarca Samym darciem mordy wygrał tryplet i lige w kolejnym sezonie?. Zmienił zespół mentalnie, fizycznie i motorycznie. Przejął zespół po Kovacu, gdzie sezon był skazywany na straty i mieli 5 miejsce w Lidze. Ja wiem, że doświadczenie ma małe ale umniejszanie tego typu osiągnięć jest idiotyczne i żałosne. Jest to idealny trener do gaszenia pożaru i szybkiej zmiany gry/stylu, a nam właśnie taki ktoś jest potrzebny.

0

@PatrykBarca po takim czasie, jaki spędzi w klubie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?