La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

1

Ależ to będzie superpuchar. Wisła najgorszy sezon ligowy w historii vs Jaga z najlepszym sezonem w historii xD

1

@Hosh Na chwilkę obecną to Jaga, ich po prostu musi zmiażdżyć...no ale ten superpuchar będzie w lipcu czyli już w nowym sezonie i po sparingach gdzie różnie bywa.

0

@FcPortoFan1999 I po różnych transferach. Znając życie to Jagiellonia zaliczy najgorszy okres właśnie w lipcu i sierpniu i przerżną wszystko by potem od września lać wszystkich w Ekstraklasie.

Wisła zaś odwrotnie. Zacznie mocno. Być może nawet zdobędzie Superpuchar i w eliminacjach LE mimo szybkiego odpadnięcia się nie skompromituje ale czym dalej w sezon tym bardziej gorzej przez co znowu skończą sezon w połowie tabeli.

0

@Stinger_ Mimo różnych zmian jakie czekają oba kluby w ciągu półtorej miesiąca to nie sądzę aby Wisła wygrała w Białymstoku.

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy w lipcu ale mnie nie zdziwi zwycięstwo Wisły co nie znaczy, że na pewno wygrają.

0

@Stinger_ O ile Rodado zostanie..

0

@FcPortoFan1999 Nawet jeśli odejdzie to kto wie czy kolejnego Hiszpana sobie nie ściągną. Kto myślał po Fernandezie, że Rodado będzie strzelał jeszcze więcej. Papiery oczywiście na to miał ale w poprzednim sezonie szału z bramkami nie było więc nie było to takie pewne.

0

@Stinger_ Angel Rodado, dosłownie ciągnął za uszy w tym sezonie Wisłę.Te jego bramki, były nieocenione.Bez Niego, to kto wie czy Wisła by nie byłaby mniej więcej na miejscu Polonii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?