La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

0

W zasadzie to tylko nagroda piłkarza sezonu w gali Ekstraklasy była kontrowersyjna.Reszta jak najbardziej ok.

0

@FcPortoFan1999 Zwykły stolarz z Azorów robi 9 goli i 7 asyst (bez SFG) i robi to będąc środkowym pomocnikiem odpowiedzialnym także za obronę.

Ale nie zostaje MVP sezonu, bo w Grosicki robi brum brum na skrzydle, nawet nie wracając do obrony.

0

@Hosh Rok temu też kontrowersyjnie wygrał, i w tym roku również.Moim zdaniem, na tej gali zdecydowanie to nie On powinien wygrać.Nie po takim sezonie.

0

@FcPortoFan1999 widać że nie oglądasz w ogóle wkstraklasy. Nagroda jak najbardziej zasłużona, tak jak w zeszłym roku.

0

@Bobo25 W jaki sposób zasłużona? Przez statystyki? Przejrzyj sobie komentarze pod tą nagrodą i zobacz czy ktoś uważa że jest w pełni zasłużona.

0

@FcPortoFan1999 kolejny raz: Randomi z internetów < dziennikarze/piłkarze.
Tyle w tym temacie.
Boli? niech boli.
Kamil najlepszym zawodnikiem ekstraklasy po raz kolejny!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?