La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

0

Oby z przyjściem Flicka, skończył sie cyrk z wypływaniem każdej informacji z klubu. Ewidentnie musi być jakiś kret, który wszystko wynosi do mediów.

1

@Arden a co on ma do informacji? Kret to raczej jest w zarządzie

1

@Arden nie skończy się bo to nie trener wypuszcza informacje do prasy. Przecież Xavi nienawidził mediów więc na bank by im nie dawał info.

0

@Arden dalej będzie, bo onlyfans ma informacje bezpośrednio od pracowników klubu, a nie miał od Xaviego jak niektórzy myśleli

0

@BORO_12 mowa była o piłkarzu lub ktoś ze sztabu, który wynosi informacje do mediów.

https://www.fcbarca.com/116170-javi-miguel-xavi-szukal-kreta-w-barcelonie.html

0

@Arden gdzie była o tym mowa, źródło jakieś? jak nic takiego nie słyszałem

0

@Arden piłkarz? Dla mnie to dziwne bo piłkarze nie powinni mieć informacji jakie wypływają do mediów

1

@Arden no i szukał tego kreta i nie znalazł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?