La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

konto usunięte

1

Ten Roland Garros to jest zwykły żart i wałek. Jak Hurkacz zagra w ćwierćfinale na Sinnera to w ciągu tygodnia (środa-wtorek) nie zagra w jedynie jeden dzień, w przeciwieństwie do Włocha który ma normalny rytm meczowy. To nie jest sprawiedliwe. Nie da się rywalizować w taki sposób

0

@MesQueUnClub96 Shapo jeśli ma jakiś honor to powinien skreczować...

0

@MesQueUnClub96 Dobrze, że chociaż dach zrobili na głównym stadionie, bo gdyby go nie było, to już całkowicie byłby żart pod względem organizacyjnym.

1

@MesQueUnClub96 ale to na każdym turnieju ws tak jest, że topowi i zawodnicy gospodarzy grają na głównych arenach z dachem. Problem ze Paryż i Londyn mają największe problemy pogodowe podczas swoich turniejów. W tym roku to totalny pech z tą pogodą

konto usunięte

2

@Barcanajlepszyteam to nie ma nic wspólnego ze sportem. Wkładają jakichś ogórków na korty zadaszone, a 8 tenisista świata nadal jest opluwany.

2

@MesQueUnClub96 Czyli wymówka już jest.

konto usunięte

0

@adi7adi8 jak przegra z Sinnerem to będą jakieś wymówki potrzebne? Tylko jeden tenisista TOP8 nie zagrał meczu na korcie zadaszonym i jest to Hubert Hurkacz

2

@adi7adi8 Czemu wymówka? Takie rzeczy na najwyższym poziomie mają bardzo duże znaczenie.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96
To nie oglądaj jak masz z tym problem. Masz kolejna wymówke jak znowu z jakimś jaskiem poleci.

2

@MesQueUnClub96 Spokojnie nie dojdzie do meczu Hurkacz-Sinner :)
Dziwisz się, że Hurkacz nie gra na najważniejszych kortach? Bo ja nie. Zobacz na jego tenis. Serwis i to wszystko.

konto usunięte

0

@Adriatique ja też mam problem z pewnymi rzeczami

konto usunięte

0

@bodzio10 Shelton jest jeszcze gorszy pod tym względem i jakoś może grać na korcie zadaszonym

0

@bodzio10 no i to są przykre dla nas fakty. Tenis Polaka nie jest przyciągający dla kibiców.

konto usunięte

0

@bodzio10 bo to servboot bez mentalu zwyciezcy

1

@Adriatique Nie kibicujesz zawodnikowi z Wrocławia?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?