La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

2

Czy tego chcecie czy nie gra z kontry to jest aktualnie najmocniejsza rzecz w footballu.
Obejrzyjcie sobie ważniejsze mecze Realu w ostatnich latach jak są genialni w tym fragmencie.
Tak wygrywa się aktualnie LM bo liga podwórkowa to inna bajka tam nie zawsze mogą oddać piłkę rywalowi.

0

@Szmulek Wcale nie prawda. Z City wygrali obroną. LM może też wygrać świetną obroną.

0

@Kamiloza91 No chciałem zawrzeć to w wątku, że musisz rozegrać perfekcyjny sezon jak City by zdobyć LM. Real wygrywa w ostatnich latach bo wie jak się gra takie turnieje.

4

@Szmulek City gra o każdy puchar. Real zawsze coś odpuszcza. To jest taka drobna różnica. Mimo, że obie ekipy są najlepsze na świecie, tak do City im daleko. Tak długo jak jest Pep - tak długo City będzie najlepsze. Dlaczego? Bo dążą do perfekcji, każdy mecz ma być idealny, a do tego każde trofeum wygrane. Real do tego nie dąży, dlatego nie są najlepsi na świecie, ale za to do bólu skuteczni.

3

@Rewolucja123 ja jestem tego zdania, że jakby City grało w tej samej lidze co Real to Ci drudzy by mistrza długo nie powąchali wystarczy zobaczyć okres Messiego w Barcelonie ile Real razy wygrał.
Jak napisałem LM gra się całkowicie inaczej gra z kontry oddaje w tego typu formacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?