- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1014 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1014 Culés
3
Era Messiego za bardzo nas rospieściła i widzimy to nawet teraz gdzie w trudnym momencie klubu każdy oczekuje sukcesu i rozwoju oraz stylu jednocześnie, a w dzisiejszych czasach bez odpowiednich ludzi u sterów, odpowiedniego trenera i piłkarzy dopasowanych do jego sposobu - jest to ciężko osiągnąć. Mało klubów jest takich na świecie z mniej więcej takim podejściem, ale wykonując je odpowiednio- Liverpool, City, można trochę podciągnąć Bayern pod to i Real (oba kluby dopasowują transfery do zapotrzebowań, ale też robią przyszłościowe i teraźniejszościowe pod względem profilu piłkarzy). Do tego kibice tych klubów rozumieją pewne rzeczy, bo nie dali się tak łatwo rozpieścić. Real przez półtora dekady nie był klubem, który cały czas regualrnie osiągał sukces - zawsze w jednych lub dwóch rozgrywkach się zawieszał i ich nie wygrywał. W pewnym momencie radził sobie na boiskach Hiszpańskich tylko, a potem tylko w Europie, a w kraju w kratkę. Teraz osiągają sukcesy, ale nie są regualrne pod względem Mistrz przez 3/4 sezony, tylko 3/5, gdzie zdobywali go w co drugim sezonie, a nie sezon po sezonie. Potrzeba nam więcej cierpliwości wobec naszego klubu i w końcu uspokojenia tej rządzy zdobywania pucharów z połączeniem gry młodymi, rozwijaniem ich oraz stylem gry. Na ten moment skupmy się na tym co jest realne - poprawienie stylu i rozwój młodzieży, bo to jest dla nas klucz do powrotu ze względu na parę aspektów, jak - Zysk na tym jak rozwiniemy młodego i pozbędziemy się go, najbardziej utalentowani się zbudują do gry na najwyższym poziomie i w przyszłości staną się najlepsi (możliwe), poprawi się gra, a także dadzą nam to, co ma Real od paru lat na przyszłość, czyli rozwój i wprowadzanie młodzieży z sukcesami. W krótkim terminie może nie odbudujemy natychmiast finansów i zdobędziemy wielu pucharów, ale w długim terminie wypadniemy zdecydowanie lepiej. Będziemy mieli skład na lata, możliwość dokonywania w nim roszad, odbudujemy w miarę finanse klubu, a także otworzymy się na nowo (w przypadku jak młodzi się rozwiną) do gry o trofea. Po prostu uzbrójmy się w cierpliwość i czekajmy. Chociaż może za dużo oczekuję z cierpliwością, patrząc na to kto jest prezydentem, ale to moje przemyślenia. Miłego wieczoru.