- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
4
Pamiętajcie o jednym...
Jeśli drużyna tworzy kolektyw i jest dobrze poukładana, to wtedy nawet Mbappe nic nie zdziała.
1
@norbi77 Jak wejdzie 3-4 kolejne transfery + młodzi, to tego kolektywu nie zobaczymy do marca przyszłego roku. Może lutego.
1
@norbi77 I to samo w druga stronę. Nawet jak na każdej koszulce jest nazwisko za 200ml euro to banda indywidualistów będzie sie tylko obijać o siebie. Kolektyw i chemia to jest kluczowa kwestia.
0
@Rewolucja123 Barcelonę stać na 3-4 transfery ?
0
@Rewolucja123 A Mekambe będzie grał genialnie od razu? I stworzy kolektyw oraz połączenie w ataku Realu....
1
@PatrykBarca
Tak straszą tym Mbappe, to przypomnę, że w finale MŚ był cieniem samego siebie, dopóki w końcówce Argentyna nie odpuściła i dała mu miejsce do gry.
3
@norbi77 Każde da się zatrzymać, poza Leo. Śmieszne jest gadanie, że niemożliwe będzie zatrzymać Viniego i Mbappe. Kolektyw świetna gra wystarczy żeby walczyć z tym razem. Dla wielu już teraz jest takie oczywiste, że Real zniszczy tak nam Europe..
0
@norbi77 chyba, że masz drużynę która tworzy kolektyw a w niej topowych graczy
Przecież też tak możesz mieć - drużynę ze świetnym skillem która gra jak kolektyw i wtedy ta z gorszym skillem nie da rady.
Komentarz usunięty
0
@mekston
W Realu wypadł Kroos i to będzie ból tak jak u nas po Xavim czy Inieście.
1
@Rewolucja123 I co z tego, ż dojdą transfery? Najważniejsza jest sama gra, a nie nazwiska. Kolektyw może być tak samo silny jak i silniejszy o składu napakowanego gwiazdami, największymi talentami.
0
@norbi77 Real już w tym sezonie pokazał kolektyw jak jechali na dupie cały mecz z City. Nikt mi nie wmówi, że są tam same indywidualności. Postanowili się bronić całym sobą, żeby na koniec odnieść sukces co im się udało. Teraz Mbappe przychodzi i jestem przekonany że dostosuje się do tej sytuacji. Nie wiem czy widziałeś, ale tam na socialach to aż robią sobie dobrze właśnie ci amigosi. Camavinga, Militao, Vini, Rodrygo do Mbappe więc oni bardzo go chcą mieć w drużynie
0
@norbi77 zobaczymy, wcale tak nie musi być. Biali też wiemy jak dobrzy są w ślizganiu w LM.