La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

0

Z Novakiem Djokoviciem, pytanie czy On wystąpi na Wimbledonie, bo jednak takie przechodzenie z ziemi na trawę, i z powrotem z trawy na ziemię na Igrzyska w tym wieku jest ryzykowne.

0

@FcPortoFan1999 Oby wystąpił, bo na trawie mało który tenisista potrafi grać, więc nawet bez rewelacyjnej formy miałby szansę na szlema.

0

@Barcanajlepszyteam Życzę mu tego.Oby wyleczył kontuzję.Nie Chciałbym aby kończył w stylu Federera czyli zupełnie nagle.

0

@FcPortoFan1999 myślę, że spokojnie.

0

@mekston Złoty medal na olimpiadzie, to dla niego główny cel.

0

@FcPortoFan1999 na pewno, brakujący element w karierze

Ale ogólnie to on jeszcze pośmiga trochę.

0

@mekston Dopiero od tego sezonu, zaczyna go podgryzać słynny "wiek" bo do tej pory, nie czuć było że ma te 35/36 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?