La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 795 Culés

0

Barca ruszy po Merino i myślę,że z powodzeniem patrząc na to,że został mu tylko rok kontraktu.
W międzyczasie pojawiają się wieści,że chcą Javiego Guerre i chcą wpłacić jego klauzulę.
Jest pomysł awansu Marca Casado do pierwszej drużyny.
Czyli Sergi Roberto raczej out
Wiadomo,że Romeu odejdzie
Pytanie co z Frenkiem? Zarabia bardzo dużo,pytanie czy zarząd jest zmęczony czekaniem na odpowiedź odnośnie przedłużenia umowy i tego żeby obniżył wynagrodzenie i po prostu będą chcieli go sprzedać czy po prostu będą chcieli się go pozbyć bez względu na wszystko byle zarobić na nim. To jest ostatni dzwonek żeby albo przedłużył umowę z obniżka wynagrodzenia albo po prostu się pożegnać.
Nie zapominajmy,że jest jeszcze Marc Bernal,który dostanie swoje szanse w okresie przygotowawczym. No i jest jeszcze Christensen,który dobrze sobie radził na pozycji Pivota.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?