- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
20
Cudowne.
9
@jacobFCB Wygnać z kraju.
1
@jacobFCB Zawsze bawi, wielka patriotka mieszkająca we Francji.
1
@jacobFCB,
15
@jacobFCB akurat w kwestii granicy wszyscy politycy są winni i wszyscy powinni zamknąć pyski.
Obecnie rządzący są winni bo dla korzyści politycznych albo z głupoty nie zdiagnozowali ataku hybrydowego na granicy i próbowali z tych najemników robić biednych uchodźców.
Natomiast PiS zanim zacznie wystawiać piersi do orderu i przedstawiać się jako obrońcy granic to najpierw powinni konkretnie wytłumaczyć, dlaczego ten ich niezdobyty mur graniczny można pokonać lewarkiem, a w polskim prawie nadal nie ma przepisów, które pozwalałyby żołnierzom, policjantom i funkcjonariuszom SG aktywnie się bronić przed atakami migrantów.
Ten dzisiejszy taniec na trumnie żołnierza to już w ogóle można pominąć milczeniem - politycy, którzy to robią są po prostu obrzydliwi.
0
@Aragorn33 Może aktorzy, reżyserzy też mogliby zabrać głos. Skoro tak byli aktywni za poprzedniej władzy.
0
@tristan87 może lepiej nie bo coś czuję, że tylko jeszcze bardziej by wszystkich wkurzyli.
W każdym razie znowu scenariusz się powtarza - mamy zagrożenie dla nas wszystkich, a my zamiast na rozwiązywaniu problemów to skupiamy się na wzajemnym okładaniu się po głowach.
0
@Aragorn33 Wszyscy politycy są obrzydliwi, a pompowanie tej sprawy będzie mieć wymierne korzyści dla przyszłego bezpieczeństwa funkcjonariuszy. Akurat w tym przypadku naród powinien być intensywnie informowany o okolicznościach politycznych tej śmierci. To nie Adamowicz czy Smoleńsk, gdzie poza tragedią tak naprawdę nie było wiele więcej do komentowania, a na siłę to maglowano.