- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 929 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 929 Culés
1
RIP Kosiniak i 3D, Onet nacisnął spust, ale celował kto inny.
0
@RosjaninBut ogólnie to sam Kosianiak dał ciała bo trzeba było po wyborach samorządowych to samemu ujawnić i do czerwcowych wyborów nikt by nie pamiętał tej afery, zwłaszcza że zostałaby przykryta PISowskim funduszem sprawiedliwosci
0
@RosjaninBut Dorabiasz wyjaśnienie na miejscu.
Musiałbyś wykazać wiele rzeczy:
- że Onet jest sterowany przez Tuska (co jest bzdurą) i ma interes w podważaniu TD (jaki?)
- że news o żołnierzach jakkolwiek wpłynął na wynik, a nie np. miganie się w prawie aborcji i inne działania TD
- że specyfika wyborów europejskich nie wpłynęła na wynik
Równie dobrze można by na siłę dorabiać teorie o skoku w wyniku Konfederacji (wymyślisz coś?)
3
@Comentateiro "Równie dobrze można by na siłę dorabiać teorie o skoku w wyniku Konfederacji"
Przecież tu nic dorabiać nie trzeba. Na taki, a nie inny wynik Konfederacji złożyły się:
- osłabienie pozycji 3D w wyniku wejscia w koalicję, przez co konserwatywny elektorat poparł kandydatów z Konfederacji;
- niska frekwencja - w porównaniu z parlamentarnymi mówimy o różnicy w frekwencji wynoszącej 35%.
- zmiana nastrojów światopogladowych na prawicowe co jest wynikiem tego, gdzie UE podąża. U nas w kraju i tak jest w wydaniu soft -, w porównaniu z Francją czy Austrią badz Włochami.
0
@Comentateiro Widzę, że masz mocno dziecięce pojęcie o polityce.
W takiej sytuacji tłumaczenie nie ma sensu.
0
@Ojciec5tkidzieci O to chodzi, ewidentnie Ty nie dorabiasz teorii, podajesz racjonalne wyjaśnienie wyniku Konfederatów. A kolega wyżej z domniemań zrobił pewnik i jego wyjaśnienia są dla mnie niewiarygodne. A z pewnością są co najwyżej niepotwierdzalną spekulacją. Dlatego nawet nie wejdę z nim w dalszą polemikę
0
@Comentateiro Co do 3D, to ja uważam, że ich wynik jest jaki jest i to też (bo jeden z powodów jest wyżej jako wyjaśnienie wyższego wyniku Konfederacji) zasługa słabych medialnie nazwisk na listach. Platforma, ale przede wszystkim PiS wystawiły nazwiska z pierwszego rzędu. Hołownia sam mówił, że kto ma mandat posła nie będzie kandydoawał do PE (gdzie taka postawa mi się podoba).