La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Mbappe postawił na baczność policję konfederacko-pisowską z La Rambli.
Znowu można się pośmiać.

8

@Comentateiro No i elegancko.
Tylko nie za bardzo rozumiem co Cię śmieszy. Pewnie cudze poglądy, co? Dalej Twoja racja jak "najtwojsza", a reszta jest zacofana?

0

@Zoker Cudze poglądy, które są rasistowskie i aspołeczne nie śmieszą mnie. Wzbudzają moją litość.

0

@Comentateiro Najpierw piszesz, że się śmiejesz, a potem, że jednak wzbudzają litość. Zastanów się.

1

@Zoker Mbappe jest przeciwny Le Pen która wzięła kasę z ruskiego banku na swoją działalność.Zwyczajna putinowska agentura. Mbappe bardzo dobrze zrobił.Jest przeciwnikiem piłkarskim bo jest w Realu. Fajnie że to powiedział.:)

0

@Zoker Nie zrozumiał i każe się zastanawiać. Śmieję się, że jedna wypowiedź Mbappe tak poruszyła radykałów. Lituję się nad poglądami radykałów.

Czy to było aż tak trudne?

1

@Comentateiro Kim Ty jesteś żeby litować się nad poglądami innych ludzi? Przecież sam masz bardzo specyficzne poglądy.

0

@Zoker Bycie zwolennikiem demokracji i szacunku dla innych to specyficzne poglądy?
Rasizm, ksenofobia, brak szacunku do kobiet i szerzej do ludzi ma być tą alternatywą, która ma nie budzić mojej litości?

Myślę, że jestem lepiej ukształtowany by żyć w społeczeństwie niż prawicowa ściana popierająca kompromitującą 5 Mentzena.

0

@Comentateiro To dlaczego większość ludzi się z Tobą nie zgadza skoro masz takie racjonalne poglądy?

0

@Zoker A kto Ci powiedział, ze większość ludzi się ze mną nie zgadza? Demokraci są w Polsce w większości obecnie.
Po drugie, kto powiedział, że większość ma racjonalne poglądy.

W moim przekonaniu nie chodzi tu o racjonalne poglądy, tylko demokratyczne poglądy. Tu akurat w moim przekonaniu to się nakłada, ale w Twoim racjonalnym widzeniu świata moja racjonalność nie musi być wcale racjonalna.

Dla mnie np. Konfederaci to takie disco polo poglądów, a disco polo to niziny muzyczne, więc jako osoba z nieco lepszą oceną muzyki pozawalam sobie na litość wobec tych, którzy w życiu nie mieli czasu, chęci, ambicji by poznać dobrą muzykę.

Oczywiście słuchając disco polo można być w życiu szczęśliwym, ale nie zmienia to faktu, że to niziny muzyki. W demokratycznym kraju na takie niziny nie można sobie pozwolić, bo kończy się takim upadkiem życia publicznego jak w latach 2015-23. 5 Mentzena czyli kompromitująca, nieprzystająca do czasów i w sumie haniebna propozycja budzi politowanie i grozę jednocześnie. Włącza lampki alarmowe.

To, że w 1939 większość Niemców było nazistami nie znaczy, że mieli rację. Co przyznali Niemcy po 1945 roku.
Większość może przegłosować, że 2+2=5, nie znaczy to, że mają rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?