La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

3

C. Ronaldo zajebisty dublet:
- zmarnowana seta
- spalony przy możliwe zwycięskiej bramce

Za te wszystkie spiny, niezwykły kompleks Messiego, dziecinne zachowanie i ogromne wytworzenie pozoru, że był aż tak długo na poziomie Messiego często bardzo się cieszę gdy mu nie idzie. Taki sk***yn ze mnie wychodzi. Szanuję za to co osiągnął i że jest oczywiście ambitny i pracowity, ale nigdy nie będę szanować właśnie za to co napisałem powyżej.

1

@macio_944 Przy tej secie w pierwszej połowie, też był spalony.

0

@macio_944 to szanujesz czy nie szanujesz?? Albo jedno albo drugie

0

@Arden No cóż... :)
@Bobo25 A można za coś szanować, a za coś nie? Czy musi być zawsze zero-jedynkowo? Nie potrafię powiedzieć, że szanuję ogólnie i nie potrafię powiedzieć, że nie szanuję ogólnie. Dlatego wolę skonkretyzować.

0

@macio_944 no osobę albo szanujesz albo nie.
A tak poza tym to szacunek należy się każdemu człowiekowi no poza jakimś patologicznymi wyjątkami typu gwałciciele mordercy itd.

0

@Bobo25 To już odpowiedziałem powyżej.

0

@Bobo25 Narcystycznym, dwulicowym, egoistycznym, toksycznym i niedojrzałym ludziom z manią wielkości i kompleksami względem innych, którym muszą wbijać szpilki też szacunek się należy?

0

@Donnie_Darko jeśli zestawisz go z wymienionymi przeze mnie np gwałcicielami, mordercami to taki egocentryk to ideał wręcz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?