La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

konto usunięte

0

Siema,skąd sie wziął taki 'hejt" na siatkówke i jej kibiców? zwłaszcza jest to widoczne na twitterze,czy chodzi o naszych kopaczy?

konto usunięte

0

@adamek20151 Żadnego hejtu nie widzę. Na Twitterze nikt o tym meczu nawet nie wspomina

0

@adamek20151 Jest to pewnie spowodowane pisaniem, że siatkówka powinna być sportem narodowym. Zrobiła się z tego gównoburza w ostatnim czasie. A większość ludzi nie rozumie(Szczególnie ci kibice co nie lubią piłki nożnej), że sport narodowy, to nie znaczy gdzie są najlepsze sukcesy, a po prostu popularność danego sportu. Tak samo działa to w drugą stronę, deprecjonowanie przez "kibiców piłki nożnej(Którzy nie lubią innych sportów)" sukcesów Polaków w innych dyscyplinach. Mnie dalej to śmieszy i bawi, że jedynym argumentem takich osób jest to, że np: siatkówka jest mniej popularna i mało kogo interesuje na świecie, to samo skoki narciarskie. Ludzie nie rozumieją tego, że sport ma dawać radość i każdy sport jest inny. Jeden jest mniej popularny, drugi bardziej, ale wszystko się sprowadza do jednego, do kibicowania i emocjonowania się. Cieszę się, że mogę śledzić i oglądać piłkę nożną, tak samo siatkówke, no i w szczególności też skoki narciarskie. Nie wyobrażam sobie, żeby w okresie zimowym nie oglądać skoków, a to, że jest to sport niszowy, to mam to w tyłku . Po prostu czuję radość z oglądania tego sportu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?