La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 988 Culés

1

Oby dzisiaj Anglicy, zagrali tak porywający futbol jak w fazie grupowej.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że mają za rywala tylko Słowację, której nic nie odbieram ale wątpię żeby pokonali nawet słabych Anglików. Gdyby był ktoś na poziomie Szwajcarii to zapewne Anglia dzisiaj mogłaby podzielić los kolegów z Włoch i mogłoby się umówić wspólnie na pożegnalny makaron.

0

@Stinger_ Liczę na pasjonującą dogrywkę bez jakichkolwiek goli.

0

@FcPortoFan1999 zamiast tych dogrywek to od razu powinny karne być

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Czy Ty chcesz żebyśmy nie dotrwali do meczu o 21 bo wszyscy pójdą spać? Dodatkowo daj trochę rozrywki dla tych co jeszcze wcześniej F1 będą oglądać bo tam znowu zwycięzca znany przed startem ;)

0

@against_modern_football Tak chcę. @ranger3120 W tak super meczu, dogrywka musi być!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?