La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

3

Szwajcaria wyeliminowała Włochów. Słowacja na razie prowadzi z Anglia i wygląda przy nich pewnie. Ale wielkim sukcesem jest to, że mamy remis z Francja i nie odpadliśmy z zeroma punktami. Tak naprawdę, to ta Holandia była do pyknięcia i nie ma znaczenia czy my dobrze zagraliśmy z nimi czy nie, to powinniśmy wygrać.

0

@Marcelinho99 Faktycznie to meczu z Holendrami było kilka ładnych akcji i tam remis był do wyciągnięcia. Problemem był mecz z Austrią bo do końca pierwszej połowy przy masie błędów Frankowskiego był remis, a po przerwie zabrakło chęci i walki totalnej. Teraz patrząc na inne mecze to tam powinien być karny za zagranie ręką Austriaka. Szkoda, że trafiliśmy na takiego sędziego. Ogólnie po Euro można narzekać ale jednak drużyna coś grała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?