La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

0

Dobra zaraz lepsze meczycho bo o gorsze będzie trudno, trzymajmy kciuki za naszych braci Jao. Naprzód Portugalia!

0

@Bobo25 Naprzód bracia ze Słowenii!

0

@Kgorecki2500 a kto tam od nas gra?
Jeszcze chociaż gdyby to byli sąsiedzi Słowacy ale Słoweńcy???

0

@Bobo25 Nikt, tak samo jak obecnie w Portugalii.
A słowiańska krew to słowiańska krew.

0

@Kgorecki2500 aha więc do boju Rosja!...

0

@Bobo25 Rosja to jest akurat taki upośledzony kuzyn którego nikt nie lubi w rodzinie.
Plus nie grają na turnieju przecież.

0

@Bobo25 W sumie to brakuje mi Rosji na turnieju, zawsze lubili swoim nieokrzesaniem coś odwalić ;) albo docierali do półfinału w 2008, albo sobie zajmowali ostatnie miejsce w grupie od tak ;)

0

@Kgorecki2500 "tak samo jak obecnie w Portugalii."
W sumie racja, zmylił mnie ten oficjalny komunikat mediów społecznościowych Barcelony...
W takim razie naprzód Słowenia!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?