La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

2

A ostatnia akcja po czasie to też dramat xD

A wystarczyło podać do Olka, ale AJ złapał laga;

1

@takisobiektos I ja nie rozumiem dlaczego Olkiem graliśmy tak mało. Przecież On potrafi grać. Nie rozumiem tego i jeszcze po zasłonie przecież On miał pusty kosz... co tu się staneło? XD

1

@fart Jak pisałem niżej, ja nie wiem co oni robili przed kwalami do IO, bo zagrywek żadnych nie było widać, przygotowanie fizyczne dno dna.

1

@fart AJ się zlagował;

1

@takisobiektos Oni wyglądali tak jakby dzisiaj dopiero pierwszy raz spotkali się na parkiecie no jeden wielki chaos.
No aJ chciał na siłę zostać Hero ale zobacz po tym rzucie piłka odbija się od obręczy i spada komuś pod koszem i chłop co rzucił przecież tu delikatnie tylko trzeba było rzucić o tablicę i Game winner a tu chłop jakiś balonik rzuca no ręce opadaja.

1

@fart To samo bylo z Bahamami.

1

@fart Ogólnie jako chyba jedna kadra w tych kwalach zagraliśmy aż 5 sparingów xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?