- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
7
Witam serdecznie, wyselekcjonowałem dla Was wyjątkowo nieciekawe spotkania z MLS, Meksyku i Brazylii, zapraszam:)
Brazylia - naprawdę zadziwiają mnie te ich "zasady". Chłopy grają dosłownie co 3 dni. Przed sezonem grali jakieś tam ichniejsze ligi stanowe czy coś, teraz liga "normalna" co chwila. Zaraz dojdzie puchar krajowy i dla wielu zespołów w przyszłym miesiącu Copa Libertadores i Sudamericana. Mało tego, że trenerzy robią co mogą i rotują składami, w których grają jakieś małolaty, to jeszcze ich kadra gra(ła) na Copa America, ale to nic, rozgrywki krajowe muszą być kontynuowane. No nic, do konkretów:
Botafogo RJ - Atletico-MG 3:0. Jedną z bramek strzelił niedawny skrzydłowy Betisu - Luiz Henrique, a u gości zagrali Hulk, Paulinho (Bayer) czy Eduardo Vargas (Napoli).
Fortaleza - Fluminense 1:0. Jeszcze panujący mistrz Copa Libertadores z kolejną, już dziesiątą porażką (na 15 meczów).
Palmeiras - Bahia 2:0. Tutaj błysnął przyszły zawodnik Chelsea - 17 letni Estevao, w tym meczu gol i asysta. Po 15 kolejkach chłopak ma 5 goli i 3 asysty.
Flamengo - Cuiaba 1:1. Z golem dla gospodarzy niedawny reprezentant Brazylii - Pedro, do tego zagrali Luiz Araujo (Lille), Gerson (OM) czy David Luiz (Chelsea, Arsenal).
Vitoria - Criciuma 2:1. Pamiętacie takiego napastnika/skrzydłowego jak Yannick Bolasie? Crystal Palace, Everton, Aston Villa między innymi. Yannick z asystą u gości.
MLS:
- Real Salt Lake - Atlanta Utd 5:2. U gości Slisz z asystą.
- Orlando City - DC United 5:0. U gości nieobecny Klich, za to zagrał Benteke. W Orlando z ławki Luis Muriel - była gwiazda Atalanty.
- Cincinnati - Inter Miami 6:1. Czar prysł bez gwiazd. Busi z czerwoną kartką.
- Columbus Crew - Toronto FC 4:0. Cucho Hernandez (Watford) z golem i asystą, a u gości zagrali Lorenzo Insigne i Federico Bernardeschi.
- Los Angeles Galaxy - Minnesota 2:1. W LA zagrali nas Riqui Puig i Martin Caceres, a u gości z golem z ławki - Teemu Pukki.
Meksyk wystartował nowy sezon, a w nim:
Pachuca - Monterrey 0:1. Sergio Canales z bramką. Z nim w drużynie zagrał inny człowiek z la Liga - Jesus Corona. Z kolei w Paczuce Oussama Idrissi (Feyenoord, Sevilla) oraz Gustavo Daniel Cabral (Celta). Wszyscy jak widać z przeszłością w Hiszpanii.
Tigres - Necaxa 1:0. Czy zaskoczę Was z nazwiskiem strzelca? Nie sądzę. 76 letni Andre-Pierre Gignac strzela swoją 2345434 bramkę dla meksykańskiej drużyny.
Ponadto nasz Jonathan dos Santos grał w Club America i przegrał 1:2 z Atl. San Luis, a Chicharito i jego Guadalajara zremisowali 0:0 z Toluca.
0
@escarabajo Karol Świderski, powraca do MLS.
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy jeszcze:)
0
@escarabajo To już jest potwierdzone info po niezbyt udanej przygodzie w Veronie.
0
@FcPortoFan1999 "Myślę, że na 95% zostanę w Europie. Bo mnie tam nie chcą. Taka prawda, nie musicie tego wycinać. Myślę, że sam sobie spaliłem temat. Dawałem dużo wywiadów, że chciałbym wrócić do Europy. Jak z nimi rozmawiam teraz, np. z dyrektorem sportowym, to nie pokazuje mi tego, że ich to dotknęło, ale wydaje mi się, że bardziej oni by nie chcieli, żebym ja tam wrócił, niż ja"
0
@escarabajo Ja, widziałem artykuł że już jest potwierdzony powrót do Charlotte.
0
@FcPortoFan1999 wrócił i trenuje, pytanie czy zagra.
0
@escarabajo Zagra zagra..a przynajmniej tak myślę.
0
@FcPortoFan1999 wolałbym, że został w Europie i pokazał więcej niż w Veronie, no ale jak ma zostać i grzać ławę to niech wraca do Szarlot i tam strzela jak do tej pory.