La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

konto usunięte

33

Rozumiem, że kibicujecie Holandii, ale trochę obiektywizmu.. Tu musiał być karny i gdyby w meczu Barcy była taka sytuacja np. na Lewym to byście się zesrali jakby karnego nie gwizdneli.

0

@TheNekro94 Jakby nam karnego nie dali to by się zesrali do sędziego ze nie ma karnego .

1

@TheNekro94 Ja kibicuje Holandii ale to jest karny 10/10 bez dyskusji

0

@TheNekro94 Farta mieli i tyle.

0

@TheNekro94 Moim zdaniem nie powinno być karnego, bo Anglik już swój strzał oddal i pozniejszy faul w tym nie przeszkodził. Kartkę mogli dać za niebezpieczne zagranie, ale i kartkai darmowy gol to srednio
Karny powinien rekompensować akcje przerwaną faulem, tu już było po akcji

Durne przepisy niestety

0

@TheNekro94 ciężko o bardziej klarowny rzut karny.Jak ktoś pisze że to nie jest karny,to niech przerzuci się na oglądanie rzutek, bo piłki nożnej i tak nie rozumie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?