- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
3
No to już są dwie ofiary. Co prawda w Pensylwanii chyba nie ma kary śmierci ale...
2
@Kgorecki2500 no jak widać jest kara śmierci - natychmiastowy wyrok, bez sądu i to zgodny z logiką i prawami natury! :)
btw.
Chyba faktycznie był to atak prawdziwy. Nota bene - Pennsylwania bardzo ważna będzie w tym roku i tego typu akcje dają wygraną Trumpowi i to wyraźną. Amerykanie myślą takimi właśnie instynktami i emocjami..
0
@Kgorecki2500 a tam nizej pajace pisza ze to ustawka
1
@Kgorecki2500
W USA po staremu - zabić zamachowca prezydenta. Po co ma coś mówić.
6
@Awtameok_Klana Może zabić po to żeby on nie zabił kogoś jeszcze
0
@michal26 Nie no, jaki wyrok? To u nas szuka się usprawiedliwień, dzieli diabły na końcu szpilki i dywaguje nad ekscesami intensywnymi i ekstensywnymi. Tam chyba kładą większy nacisk na wyeliminowanie dicka, który zagraża innym.
3
@Awtameok_Klana no ta, dwie osoby umarły ale lepiej dać zabić kolejne dwie. Przecież mógłby poza zabijaniem coś dodać od siebie i powiedzieć to warto dać szanse
0
@Dari0G o tym przecież piszę xD
3
@Barcaa12 Nie wiesz jak to działa? To Ci wyjaśnię. Otóż jeśli jest zamach na kogoś z kim się nie zgadzamy albo kogo nie lubimy np Donald T. wtedy jest to ewidetna ustawka. Chłop robi wszystko żeby coś ugrać nawet wynajmuje "zamachowców".
Ale jak byłby zamach na kogoś kogo popieramy albo lubimy np nasz polski Donald T. no to wtedy jest zagrożenie demokracji a zamachowcy to są na 100% jacyś fanatycy którzy chcą powrotu reżymu Kaczora.
1
@Awtameok_Klana Zamachowca Reagana nie zabili. Chłop niedawno wyszedł z więzienia.