- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
4
Carlos jest skazany na sukces.Mysle ze ponad 10 szlemów w karierze lekko pyknie.Pytanie czy się pojawią mocniejsi rywale.
2
@Encore temat urazów to wiadomo zawsze niewiadoma w tenisie, ale tenis Carlitosa jest niebywały
Plus wydaje mi się, że on ma rezerwy - w sensie np. ten RG to nie była jego najlepsza gra na ziemi. Np. rok temu lepiej grał i na samym RG lepiej grał, ale tam trochę się spiął za bardzo na Serba.
Ugotował drugiego seta i zaczynało iść dobrze, a potem problem ze skurczami itp. (choć to jak sam powiedział to też w głowie było sporo). Też lepiej sobie radzi nawet jak coś lekkiego się pojawi.
Tak czy inaczej na ziemi czy hardzie ma rezerwy.
1
@mekston Moim zdaniem żaden z big3 nie był w tym wieku na poziomie Carlosa.Nie byli aż tak skillowi i to na kazdej nawierzchni.
1
@Encore to na pewno
Na hardzie dużym zagrożeniem będzie Sinner, zresztą właśnie z Włochem na RG stoczyl też bardzo ciężki bój
Ciekawe jak by na trawie wyglądał ich pojedynek.
Z tych młodych to chyba na razie o największym talencie o jakim się mówi to Fonseca, ale zobaczymy.
Do tego wciąż Rune ma szansę się poprawić, ale on na razie zatrzymał się.
1
@mekston No i Danil
1
@Encore no tak na hardzie na pewno też
Wiadomo też, że trzeba liczyć Serba - na razie jest cały czas groźny. Jak da radę do 40 to jeszcze 3 sezony możemy mieć takich pojedynków między nimi.
1
@mekston +Sasza na mączce i moze na twardej jak ma swój dzień