La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

31

Ogólnie to Argentyńczycy znowu pokazali, że nie stosują się do wskazówek mojego ojca brzmiących:
- Jak gnoju pić nie umiesz to nie pij

Wygrali Copa i zaczęli nagle śpiewać o jakiś Francuzach kompletnie z dupy, jeszcze Enzo pokazał, że ma IQ jak obsrane majtki Kessiego, że wpadł na pomysł, żeby to wrzucić. Powinno się ich tyrać za brak inteligencji, ale szukanie w tym rasizmu jest śmieszne, w tym miejscu chciałbym przypomnieć z jakim transparentem latał Pan Dumfries po zdobyciu Scudetto, nie trudno sobie wyobrazić co działoby się w mediach, gdyby zamienić Theo i Dumfriesa miejscami
https://zapodaj.net/images/9748eed1914d3.jpg

5

@Luciano99, szkoda, że mało kto takie coś widzi. Gdyby ich zamienić miejscami mielibyśmy rasizm i srogie konsekwencje ;) No ale jak białoskóremu ubliża czarnoskóry to jest w sumie git

10

@Luciano99 To prawda. To co tam wykrzykiwał to głupota, ale jakiego rasizmu się tutaj doszukują?
Najbardziej irytujące jest to, że TYLKO biali mogą być rasistami. W drugą stronę to nie działa.
Wzmianka o Dumfriesie w punkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?