La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

15

@FcPortoFan1999
Jeżeli w ciągu następnych 4 tygodni napiszesz jeszcze 4270 komentarzy, to
na 700 dzień tutaj, będziesz miał 70 000 komentarzy czyli średnio 100 na 1 dzień . Musisz przyspieszyć. Teraz musisz pisać śr. 152/dzień.
Trzymam kciuki! Tylko @wpwelement może Cię powstrzymać...
La Rambla jest z Tobą!
Vamos!! Po wieczną chwałę! Po niesmiertelność!!

3

@Kapitan hawk Nie odpowie ci na ten komentarz, nie ma psychy

3

@Kapitan hawk Muszę zmartwić, ale to mi się nie uda.Zresztą, ludzi tutaj kilku mocno irytuje moja aktywność :/

6

@Kapitan hawk powinno się wprowadzić na LR wspólczynnik xC - expected comments.

1

@FcPortoFan1999 uda się. Daj mi hasło do Twojego konta ;)
Udzielaj się też w newsach. Do ogarnięcia :)

1

@Kapitan hawk Zbliża się Ekstraklasa więc jest to wykonalne.Swoją drogą, na rozdaniu złotej piłki 2023 Fc Barca.com, redaktor Baleja był zdziwiony że 84 komentarze na dzień są wykonalne xD

0

@FcPortoFan1999 za 60 dni miną Ci tu dokładnie 2 lata. Czyli jakieś 7370 komentarzy w tym czasie i na 2 rocznicę na fcbarca.com - uzyskasz średnio 100. Do zrobienia.
Pomozemy

1

@Kapitan hawk Szybko te dwa lata przeleciały :D

0

@FcPortoFan1999
Mnie w styczniu stuknie tutaj 12 lat. Nawet nie wiem, kiedy to zleciało :D

1

@Kapitan hawk Jakoś przed 2020 rokiem, to nie śledziłem za często właśnie takich stronek piłkarskich.Do mniej więcej lipca 2020, nawet nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak La Rambla bo czytałem komentarze pod składami meczowymi xD

2

@FcPortoFan1999
To powiem Ci, że jak nie było La Rambli, to główne walki odbywały się pod przeglądem prasy. Dzisiejsze dymy, to nic w porównaniu z tym, co tam się działo. Nie było jeszcze takiego moderowania. Stara gwardia pamięta. Wtedy też istniały podszywki i HD. Hitem był dorosły facet, kibic realu, który miał kilka kont jednocześnie i dyskutował sam ze sobą, czasem nawet kłócąc sie w tych dyskusjach :D

1

@Kapitan hawk Mi do głowy nie przyszłoby robić coś takiego, nawet gdyby była stronka Benfiki tak rozwinięta :) Muszę przyznać że tutaj moderacja działa po prostu błyskawicznie.

1

@Kapitan hawk masakra, ja przez około 16 lat bycia na stronie nie napisałem tylu komentarzy ile @FcPortoFan1999 przez jeden dzień...:)

3

@Szalik Jak się ma czas, to i tematy same wpadają pod klawiaturę :) @Kapitan hawk Kiedyś na stronce 90minut, do 2016 był taki portal nazywał się Eurofutbol, i tam sporo było dyskusji i komentarzy, oczywiście najbardziej palące były te kastylijsko-katalońskie :D

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?